Stawiam na karierę

Praca stanowi istotny element naszego życia – spędzamy w niej większość doby. Ważne, żeby była satysfakcjonująca i sprawiała, że stale się rozwijamy. Od zawsze stawiam na karierę, bo mój rozwój osobisty, ludzi, których poznaję i umiejętności, jakie nabywam to najważniejsze i najlepsze, co może mnie spotkać w pracy. To ważne, by znaleźć swoje zawodowe miejsce i konsekwentnie realizować plan rozwoju.

Kariera nie dotyczy jedynie pracowników, ale także pracodawców, którzy świadomie szukają ludzi, bo to właśnie dzięki nim firma może się rozwijać. Właśnie nastąpiła era pracownika i employer brandingu, dlatego temat kariery jest tak bardzo ważny.

Obecnie pracuję u trzeciego pracodawcy – każdemu z nich wiele zawdzięczam i z dwóch pierwszych firm odeszłam dla siebie, z konkretnych powodów. Stale rozwijam się w pracy i dziś jako team leader również rekrutuję pracowników. Chciałam nieco Wam opowiedzieć o szukaniu pracy, rekrutacji, wdrażaniu pracowników, rozmowach z szefem i o tym, jak znaleźć w pracy szczęście >>czytaj artykuły z kategorii “stawiam na karierę”.