Sesja zdjęciowa „Piękno niejedno ma imię”

To wyjątkowy moment – znamy już efekty sesji fotograficznej realizowanej w ramach projektu „Piękno niejedno ma imię”. Dziś prezentuję zdjęcia modelek.

Zobaczcie sami – kobiety na zdjęciach są piękne, wyjątkowe i przede wszystkim znają swoją wartość. Sesja momentami odważna pokazuje, że nie liczy się rozmiar, bo każda kobieta jest piękna. Zapraszam do przeglądania zdjęć.

Fotografie zdecydowanie pokazują, że „Piękno niejedno ma imię”.

                                                                                                                                                                  

Zdjęcia kobiet wykona Agata Ciesielska – tutaj można zobaczyć jej portfolio.

Modelki, które wzięły udział w projekcie to:
Patrycja Ciołko
Agata Karwacka
Zo Sieńko
oraz autorka projektu Helena Rojek-Osowska.

Makijaż modelek wykonała Agnieszka Nowacka z Agnieszka Nowacka MakeUp Artist. Stroje i stylizacje przygotował salon Christelle. Zaś modelki założyły biżuterię z Made By Purz. Relację video z całej sesji zrealizował Adam Kuptz z AK Photo.
Sesja odbyła się w Lawendowej Osadzie w Przywidzu.

Partnerzy projektu:

Być Kobietą
Kobieta Puszysta
Brak samoakceptacji wśród młodzieży licealnej
Modeste By Maja Puente
Eks magazyn
Sukces jest kobietą
Nobodys Perfect
Magazyn Together
My Na Swoim
Panna Kwiatkowska
Plus Size By H.R.O
Świadomy rozwój

 • Cudowne te zdjęcia. Oby więcej takich akcji! Denerwują mnie już wszechobecne zdjęcia „wieszaków”, do których figury wszyscy dążymy, ale nie uda nam się jej uzyskać. A przecież jesteśmy piękne dokładnie takie jakie jesteśmy tu i teraz.

  • panikierowniczka.pl

   To prawda, cieszę się, że podzielasz moje zdanie 🙂

 • Wow, piękne zdjęcia! Jestem pod wrażeniem piękna, a zarazem naturalności i kobiecości w nich. Tak, każda kobieta jest piękna i powinna być – dla siebie samej! Chyba trochę się już zapędziłyśmy w tym szufladkowaniu i presji nakładanej na nas z każdej strony. Choć oczywiście nie uważam, że nie powinnyśmy o siebie dbać 🙂 Ale samoświadomość, rozsądek i balans jest w tej kwestii dosyć istotny!
  P.S. Świetny blog!

  • panikierowniczka.pl

   Gratulacje i te miłe słowa należą się przede wszystkim pomysłodawcom, wykonawcom i modelkom 🙂 ale z Twoim komentarzem zgadzam się w 100%! Co do bloga – dziękuję i zapraszam częściej. Przymierzam się do cyklu dot. biznesowej etykiety – może Cię zainteresuje 🙂