Odpuszczam po godzinach!

Kariera, rozwój, sprzedaż – to wszystko jest ważne. Jednak nie udałoby mi się osiągnąć sukcesu zawodowego, gdyby nie regularny odpoczynek, relaks, podróże oraz wspaniały czas spędzany z rodziną i przyjaciółmi. Mówiąc krótko: odpuszczam po godzinach!

Korzystam ze swojego wolnego czasu – inwestuję w siebie i swoje zdrowie. Odpoczynek i sport sprzyja efektywności, rozwojowi i kreatywności. Dlatego naprawdę nie pracuję po godzinach. W sytuacjach awaryjnych – to się zdarza naprawdę rzadko – mogę, znam swoje priorytety. Jednak czas wolny to mój czas i staram się to wykorzystywać, by naładować baterie.

Wiele osób mówi, że jestem “pracoholikiem” – prawdą jest, że uwielbiam swoją pracę, życie zawodowe jest dla mnie naprawdę bardzo ważne i potrafię mu poświęcić się na 200%, ale nie jest to obsesja, żeby nazywać to “holizmem” 🙂 Właśnie dlatego, że weekendy i urlop to moja świętość, a ja sama odpuszczam po godzinach!

O tym, jak odpoczywam, co robię w wolnym czasie chętnie Wam opowiem. Zapraszam do cyklu artykułów “odpuszczam po godzinach”.