Każda kobieta jest piękna – w każdym rozmiarze!

Każda kobieta jest piękna – każda jest inna, wyjątkowa. Piękno tkwi w każdej z nas, zwłaszcza to naturalne. Niezależnie od wieku, rozmiaru, jaki nosimy na co dzień kobieta powinna czuć się wspaniała, śliczna. W czasach, kiedy media bombardują nas idealnymi kształtami modelek często kobiety mają problem z samoakceptacją swojego ciała. To podejście ma zmienić kampania – fotograficzny projekt “Piękno niejedno ma imię”.

 

Autorką projektu Helena, która reprezentuje agencję modelek plus size oraz fotografka Agata Ciesielska. – Projekt ma na celu ukazanie różnorodności pięknego, naturalnego ciała kobiet. Stawiamy na różnorodność, aby każda płeć piękna mogła się w nim odnaleźć. Zależy nam, żeby walczyć ze stereotypowymi postrzeżeniami na temat tych idealnych ciał, do których tak naprawdę nam daleko. Przecież nie jesteśmy wstanie stać się piękną modelką z pierwszych okładek gazet – tłumaczy pomysłodawczyni.

Zdjęcia kobiet wykona Agata Ciesielska – tutaj można zobaczyć jej portfolio.

Modelki, które wezmą udział w projekcie to:
Patrycja Ciołko
Agata Karwacka
Zo Sieńko
oraz autorka projektu Helena Rojek-Osowska.

Makijaż modelek wykona Agnieszka Nowacka z Agnieszka Nowacka MakeUp Artist. Stroje i stylizacje przygotuje salon Christelle. Zaś modelki założą biżuterię z Made By Purz. Relację video z całej sesji zrealizuje Adam Kuptz z AK Photo.
Sesja odbędzie się w Lawendowej Osadzie w Przywidzu.

Uważam, że takie projekty – aktywizujące kobiety, pomagające im w akceptacji siebie i swojego ciała, wspierające w rozwoju są niezwykle ważne i potrzebne. Każdy taki ruch powinien być zauważony. Dlatego też postanowiłam dołączyć do partnerów akcji. Oprócz mojego bloga, wśród nich znaleźli się również:

Być Kobietą
Kobieta Puszysta
Brak samoakceptacji wśród młodzieży licealnej
Modeste By Maja Puente
Eks magazyn
Sukces jest kobietą
Nobodys Perfect
Magazyn Together
My Na Swoim
Panna Kwiatkowska

Sesja odbędzie się już w najbliższy czwartek. Efekty będziecie mogli zobaczyć na blogu!