5 pomysłów na zaskakujący prezent dla mężczyzny!

Znalezienie dobrego pomysłu na prezent dla mężczyzny to nie lada wyzwanie. Często typowe skarpety czy książka są już po prostu nudne. Okazuje się jednak, że stare, sprawdzone pomysły nie muszą być oklepane i nieciekawe.

Okazji nigdy nie brak – oprócz standardowych Świąt Bożego Narodzenia, Dnia Mężczyzny (dla zapominalskich pań – 10 marca), Dnia Chłopaka, mamy jeszcze: rocznicę ślubu/związku, urodziny, imieniny, sukces w pracy, ukończenie studiów… Tak naprawdę sporo jest dni, kiedy jako kobiety możemy przygotować naszemu partnerowi mały podarunek. Pamiętajmy, że obdarowujemy nie tylko mężów, ale także ojców, braci, czasem dorosłych synów.

Nie zawsze jest moment, kiedy nasz mężczyzna potrzebuje czegoś bardzo praktycznego, nie zawsze chcemy wydawać fortunę na prezent. Kiedy tylko pomyślimy, że mężczyzna skarpety dostał już od nas dwa razy przy innych okazjach, a książkę kupił sobie sam tydzień temu… to pomysły szybko się kończą.

Prezent dla mężczyzny nie musi być kłopotliwy. Okazuje się, że całkiem standardowe podarunki mogą stać się pomysłowe, zaskakujące, a często też praktyczne. Sama przekonałam się, że mężczyzna może uśmiechnąć się, gdy prezentem są skarpety, krawat czy kosmetyki. Wystarczy, że postawisz na design i unikalność. Sprawdź sama!

Oto 5 zaskakujących pomysłów na prezent na mężczyzny:

  1. Skarpety czy bielizna – nie muszą to być zestawy trzech czy pięciu standardowych sztuk. Warto pomyśleć o ciekawym wzorze – skarpetki w groszki, kolorowe romby idealnie będą się wyróżniać, nawet w towarzystwie eleganckiego garnituru. Bielizna – no cóż, każdy mężczyzna ma w sobie coś z dziecka, może bokserki z Minionkami? 🙂
  2. Kosmetyki… nie chodzi jednak o tradycyjny krem czy perfum. Jeśli Twój mężczyzna nosi brodę, z pewnością będzie zadowolony, jeśli sprawisz mu zestaw kosmetyków do pielęgnacji brody. To nie tylko praktyczny prezent dla mężczyzny, ale również designerski. Sporo tych produktów wygląda nietypowo i po prostu męsko!
  3. Etui na telefon czy karty – pomysł dobry, ale tylko pod warunkiem, gdy będzie to coś nietypowego, przykładowo gadżety imitujące drewno. To bardzo modny, wyróżniający i ciekawy design. Sprawdź, jak może wyglądać drewniane etui na karty.
  4. Krawaty, muszki, poszetki i inne elementy niezbędne, by mężczyzna wyglądał elegancko i nigdy nie jest ich za dużo. Nie zawsze muszą to być standardowe kolory, można poszukać czegoś wyjątkowego, co wygląda inaczej niż wszystkie inne.
  5. Biżuteria – raczej uchodzi za drogi prezent dla mężczyzny. Można jednak znaleźć coś designerskiego, w bardzo przystępnej cenie. Coraz częściej ręce mężczyzn ozdabiają nie tylko zegarki, ale również… bransoletki czy pierścionki. Uważam, że skórzane bransoletki z pasków dodają stylu w codziennym stroju mężczyzny i bardzo ładnie się prezentują!

Jak widać, standardowe pomysły – jeśli trochę poszukamy, dobierzemy coś nietypowego mogą być wspaniałym pomysłem na prezent dla mężczyzny. Pochwalcie się, czym wy ostatnio zaskoczyłyście partnerów!